Jak wycenić outlet?

Doskonale wiem, że jest to fundamentalne pytanie, każdego kto zabiera się za sprzedaż OUTLETU. Jest w tym zakresie wiele pytań i mitów.  Ja osobiście dochodziłam do złotego środka wiele  miesięcy. Eksperymenty w tym zakresie kosztowały mnie wiele pieniędzy. W tym momencie dam Ci kilka rad, które nic Cię nie kosztują.
Podaj imię:

Podaj swój email:

Zapisując się zgadzasz się z polityką prywatności.


Poporzedni wpis
Zostaw komentarz

komentarze 3

 1. Grzegorz

   /  28 stycznia 2010

  Witaj,
  w sumie to nie można się z Tobą nie zgodzić…:) Generalnie zawsze uważałem, że lepiej wystartować z dużą marżą, żeby było ewentualnie z czego schodzić (np. rabaty dla stałych klientów). A co myślisz o trochę innym podejściu do cen, mianowicie, każdy asortyment (niezależnie od marki) w tej samej cenie?
  Powiedzmy, wszystkie spodnie po… (ileś tam). Od jakiegoś czasu chodzi mi to po głowie i myślę o tym… Ciekaw jestem Twojej opinii.

  P.S.
  czy możesz zdradzić mi swojego maila?
  Pozdrawiam

 2. Kacper

   /  31 stycznia 2010

  Coś w tym musi być. Wystawiłem spodnie markowe w dużo niższych cenach niż konkurencja i … nic 🙁 wszystkie aukcje dookoła to od 30% do 70% droższe rzeczy i tamte się sprzedają a moje NIE. Następnym razem podniosę ceny i zobaczymy czy to faktycznie tak działa.

  Pozdrawiam

 3. agnes

   /  11 października 2013

  witam!
  chciałam dopytać o sposób wyceniania odzieży w mniejszych miastach powiedzmy 30mterowym outlecie takim jak mój. Proszę o rade jaką najlepiej nakladac marze aby nie zrazic do siebie klientow? istnieje juz na rynku8 miesiecy i nadal uwazam ze moje ceny nie sa zbyt dobre jak na moj rynek. NAtomiast fakt jakie ceny daja mi hurtownie powoduje ,że nie mam wyboru biorac jeszcze pod uwage realia i koszty jakie ponosze w ramach najmu…

  Pzrosze o pomoc.

  To jest dla mnie czas w którym powinnam już podjąć decyzje czy walczyc i zrobic wszystko zeby sklep przterwal czy konczyc interes bo nie ma tu dla mnie miejsca. (na moim osiedlu sa jeszcze dwa outlety)

  POZDRAWIAM

Zostaw odpowiedź