Podróbki ubrań 5 skutecznych sposobów na rozpoznanie

podróbki-z-chinŻeby być z Tobą w 100% szczery postanowiłem napisać o pewnym niebezpieczeństwie w sprzedaży ubrań outlet i podczas odwiedzania hurtowni outlet. Chodzi oczywiście o podrabiane marki, które w pewnych ilościach trafiają na polski rynek outletowy. Warto powiedzieć sobie, że gdy spytasz właściciela hurtowni

Czy przypadkiem to nie podróbka? – zobaczysz na jego twarzy oburzenie. Jednak widziałem przypadki, gdzie w hurtowniach outlet nieświadomie sprzedawano podróbki. Wtedy może pomóc Ci tylko prawnik.

Jak się ustrzec przed podróbkami?

zasada jest prosta. Żeby odróżnić podróbkę, musisz mieć wcześniej do czynienia z oryginalną odzieżą. Dlatego zanim zaczniesz sprzedaż outletu, warto najpierw odwiedzić sklep firmowy, przyjrzeć się oryginalnym ubraniom. Nie mówię już o czymś takim jak zakup, wtedy wręcz staniesz się ekspertem danej marki.

Po czym poznać podróbkę – 5 skutecznych sposobów?
Podaj imię:

Podaj swój email:

Zapisując się zgadzasz się z polityką prywatności.


Zostaw komentarz

komentarze 2

  1. Podrobki, plaga naszych czasow. Przed dwoma laty, przypadkiem odkrylam szwalnie, gdzie szyto podrobki odziezy sportowej z logiem mundialu. A ze w szwalni nie bylo pracownikow, moglam sie dokladnie temu przyjrzec. Wszystko wygladalo jak oryginalne – metki, materialy, nici, guziki, nadruki – z jednym wyjatkiem – jakosc szwow, ktora nie byla idealna. Ona wszystko zdradzala.
    Wiec dopisalabym w artykule, sprawdzac jakosc szwow – nie moga byc nierowne, poplatane, z zagnieceniami. Takie sprawy przy oryginalach nie przechodza kontroli jakosci.

  2. Tommy Hilfiger to marka obecnie najbardziej poszukiwana w RP ,jednak od pewnego czasu nie osiągalne są stoki TH , proponowane w Polsce Niemczech i innych krajach obecnie swetry koszule polówki … męskie to odzież podrabiana, część handlowców sprzedaje zapewne nieświadomie a część z pełną świadomością – przestrzegam przed zakupem tej odzieży.

Zostaw odpowiedź